• Discover Europe with English

• Informacje

• Nasza szkoła od lat aktywnie uczestniczy w licznych projektach - zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Udział w programach, zwłaszcza unijnych, stwarza pracownikom i uczniom szanse na podniesienie kwalifikacji, poznanie innych kultur, nawiązanie kontaktów, a nawet i zawiązanie przyjaźni.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją realizowanych i zakończonych projektów.

Projekt Erasmus + "Discover Europe with English"  pozwala młodym ludziom  z europejskich szkół partnerskich  prezentować kulturę, historię i tradycje  swych krajów i regionów po to, by się nawzajem poznać , porozumieć  , spotkać  i zgodnie współpracować dla dobra Europy. Ma też uświadomić, że w porozumiewaniu się, o ile tylko nam nam tym zależy, nie istnieją bariery, a język angielski, obok dobrych chęci i woli współpracy jest kluczem do skutecznej komunikacji i poznawania naszego kontynentu.

Naszymi partnerami w projekcie są szkoły z Hiszpanii, Włoch i Węgier.