•                  ZASADY    KORZYSTANIA    Z    BIBLIOTEKI   SZKOLNEJ

1. Z biblioteki szkolnej mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły.

2. Korzystanie z biblioteki jest bezpłatne. Czytelnik jest jednak zobowiązany pokryć koszty zgubionej lub zniszczonej książki.

3. Jednorazowo można wypożyczyć do trzech książek na okres trzech tygodni.

4. W szczególnych przypadkach (np. przygotowania do konkursów, olimpiad) istnieje możliwość wypożyczenia większej liczby książek.

5. Biblioteka jest czynna codziennie od godziny 7.45 przez sześć godzin.

6. Czytelnia jest miejscem cichej, kulturalnej pracy – zabrania się rozmawiania, spożywania posiłków, korzystania z telefonów komórkowych.