• Projekty 2021/2022 - archiwum

• English Teaching: Discover English, czyli odkryj angielski!

• English Teaching to program stworzony w 2000 r. przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Obecnie polskim koordynatorem programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.  Celem tego edukacyjno-kulturowego przedsięwzięcia jest wspieranie działań na rzecz promocji uczenia się języka angielskiego i jego lepszej znajomości wśród dzieci i młodzieży z małych miast i wsi. Program służyć ma ponadto wspieraniu rozwoju zawodowego nauczycieli języka angielskiego spoza dużych miast.

• Wyprawa do Warszawy 3 - 4 grudnia 2021 r.

• W ramach realizowanego programu English Teaching czternaścioro uczniów naszej szkoły udało się na wycieczkę do Warszawy.  Pobyt w stolicy Polski trwał dwa grudniowe dni i odbywał się w przedświątecznej atmosferze. Młodzież uczestnicząca w wyjeździe realizowała nie tylko ciekawy program zwiedzania Warszawy, ale także utrwalała słownictwo związane z życiem w wielkim mieście. Tętniąca życiem stolica w oprawie świątecznych dekoracji - to przecież świetne miejsce i sprzyjający klimat na naukę języka obcego i wzmacniania kompetencji społecznych.